4 Design Days

Rok 2019 rozpoczął się bardzo owocnie. Mieliśmy okazję zaprezentować się po raz drugi na targach 4 Design Days. Wydarzenie to jest nam szczególnie bliskie, ponieważ wystawiamy się w Katowicach- mieście naszych narodzin i miejscu, w którym odbywa się produkcja współczesnych fresków. Cudownie reprezentować Śląsk pośród najlepszego polskiego designu. 

Ekspozycji Ornante, w sercu kultowego Spodka, towarzyszyły wykłady, dyskusje i sesje dotyczące przyszłości naszych domów i miast. Prowadzone na najwyższym poziomie podkreślały jak ważny i bliski naszemu życiu jest design. 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zainteresowanie freskami. Ze względu na swoją innowacyjność i wyjątkowość wzbudzały zachwyt i zainteresowanie pośród profesjonalistów i laików. Nie mogliśmy ukryć naszej radości widząc tyle pozytywnego odbioru. Każda, nawet krótka rozmowa była dla nas niezwykle ważna i inspirująca. Te cztery dni dały nam wiele motywacji i inspiracji do dalszej pracy. 

Serdecznie dziękujemy również firmie BRAND CREATION z Krakowa, za posadowienie naszego stoiska oraz wspaniałym chłopakom z firmy PROTAPECIARZ z Oświęcimia za profesjonalny montaż. Dzięki Waszej pracy prezentowaliśmy najwyższy poziom. 

Do zobaczenia w przyszłym roku! 

Zespół Ornante 

TAGI ornante, targi