Fresk ścienny w Twojej łazience – piękno zawsze i wszędzie!

Stare dobrego początki!

Starożytny Rzym był kolebką naszej cywilizacji, jego wysoko rozwinięta sztuka, architektura i inne owoce tamtych czasów, jak choćby cyfry rzymskie, towarzysząc nam do dziś! Starożytni rzymianie, do kategorii swoich sporych osiągnięć, z pewnością mogą zaliczyć łaźnie! Zamożni obywatel tego wiecznego miasta, spotykali się w nich, by rozmawiać o polityce, dalekich podbojach czy też o interesach. Budynki łaźni często wypełniała muzyka, a na jej korytarzach można było dosłownie otoczyć się pięknem, obserwując dzieła tamtejszych malarzy i rzeźbiarzy – ta idea, obcowania z pięknem zawsze i wszędzie przyświecała nam tworząc rozwiązanie Ornante Balneo, które w nowatorski sposób wprowadzi fresk ścienny do każdej łazienki!

Mat lub połysk, a wciąż nuda

Kreując swoją łazienkę mamy spory wybór materiałów. Możemy postawić na tysiące wzorów różnego rodzaju płytek, czy też kamieni jak marmur, granit lub spieki kwarcowe. Z pewnością jest w czym przebierać… z tym, że to wszystko gdzieś już było, gdzieś już to widzieliśmy – mat lub połysk, a wciąż nuda. I w tym właśnie momencie z pomocą przychodzi Ornante, ze swoim rozwiązaniem Balneo, które sprawi, że naszym znajomym, rodzinnie i innym, którzy będą mogli podziewać naszą łazienkę, zakręci się w głowie z wrażenia! W tej chwili należy zadać sobie pytanie – czy należysz, do tej grupy osób, które oglądając pomieszczenia swoich bliskich mówisz – wow, masz najpiękniejszą łazienkę – przy czym myśląc, że warto byłoby mieć ładniejszą! Jeżeli tak, to reszta tego tekstu, może zaowocować chęcią zmian Twojego wnętrza!

Wodoodporna kąpiel w możliwościach

Jeżeli dotarłeś do tej części tekstu, pozwól, że opowiemy Ci trochę więcej o fresku ściennym Ornante Balneo! Stwierdzenie, że jej zastosowanie ogranicza się do łazienek, byłoby sporym nietaktem. To rozwiązanie perfekcyjnie sprawdzi się w każdej przestrzeni, w której zachodzi choćby najmniejsze ryzyko zmoczenia ściany. co sprawia, że Nnasza technologia świetnie odnajdzie się hotelowym SPA, aqua parku, ogrodowych strefach relaksu, basenach, gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy restauracjach. Balneo to niepowtarzalna możliwość wprowadzenia sztuki do każdego wnętrza, bez ryzyka związanego z wilgocią. Nie bez przyczyny korzystamy ze słowa możliwość, które mogłoby tytułować się sponsorem tego tekstu – dlaczego? Ponieważ do wykreowania własnego wnętrza możesz skorzystać z setek wzorów, które czerpią ze sztuki pełnymi garściami – od renesansowego malarstwa po styl boho. Z naszymi kolekcjami musisz możesz zapoznać się tutaj. Gwarantujemy zachwyt otoczenia!

Technologia w służbie sztuki

Jesteśmy przekonani, że Twojej głowie budzą się teraz dziesiątki pomysłów i setki koncepcji, jak zaaranżować stworzyć swoją łazienkę czy też mokre pomieszczenie narażone na oddziaływanie wody, które w pełni zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta. Naszym zadaniem w tej chwili jest upewnić Cię w swoich przekonaniach, mówiąc o tych mniej porywających, ale wciąż ciekawych informacjach na temat fresku ściennego Ornante Balneo. Porozmawiajmy o technologii. Montaż naszego rozwiązania jest bezpieczny i trwały. Zacznijmy od wodoodporności – nasz fresk składa się z 5 składowych: włókna nośnegoszklanego, tynku strukturalnego, farby wodnej głęboko penetrującej i dwóch warstw impregnatu. To połączenie sprawia, że jesteśmy pewni wytrzymałości Twojego fresku w każdych warunkach – popieramy to 10 letnią gwarancją na integralność materiału. Kolejnym ważnym atutem jest całkowita nietoksyczność i nieemisyjność – w procesie produkcji i montażu nie używamy żadnych materiałów, które mogłyby mieć wpływ na Twoje samopoczucie i twoich najbliższych zdrowie.

Nasze rozwiązanie jest poza tym bezpieczne dla środowiska – ale to podstawa w dzisiejszych czasach, więc jedynie przypominamy!

Jeżeli interesuje Cię fresk ścienny Ornante Balneo – skontaktuj się z nami, lub odwiedź naszych dystrybutorów lub najbliższy salon Kler!