Masquespacio

Co przychodzi Wam do głowy, kiedy myślicie o standardowej przestrzeni biurowej? Odpowiednie zaprojektowanie wnętrza, w którym pracujemy, a co za tym idzie, spędzamy kilkadziesiąt godzin tygodniowo ma ogromne znaczenie. Funkcjonalność biura jest kwestią podstawową, jednak nie powinniśmy też zapominać, że otoczenie, w którym pracujemy to nie tylko odpowiednie światło, czy ustawienie biurek. Ciekawie zaaranżowana przestrzeń nie tylko pobudzi kreatywność, ale będzie również wizytówką firmy.

W tym przypadku biuro projektowe Masquespacio zaaranżowało przestrzeń swojej pracowni w której codziennie powstają interesujące projekty wnętrzarskie. Wchodząc do studia od razu wiemy, że projektanci nie boją się ciekawych rozwiazań i odważnych realizacji z kolorem na pierwszym miejscu.

Skąd pomysł na to niecodzinne wnętrze z nutą retro w tle oraz interesujacym połączeniem odważnych kolorów? Pracownia idealnie odzwierciedla charakter marki i reprezentuje jej wrzechstronność jako multidyscyplinarne studio działajace zarówno przy tworzeniu nietypowych projektów komercyjnych jak i prywatnych. Ta sama koncepcja jest przekazywana w projektach marki. Gra kolorów, ciekawa forma i odważne połączenia tworzą swoistą tożsamość Masquespacio.

Tworząc przestrzeń, projektantom zależało na uzyskaniu ciepłej i przyjaznej atmosfery, a nie tylko tylko funkcjonalnego miejsca do pracy.