Przekształć dowolną fotografię w ręcznie malowane arcydzieło z Ornante!

W yobraź sobie, że twoje zdjęcie staje się jedynym w swoim rodzaju, oszałamiającym wizualnie dziełem sztuki, które zawiśnie na twojej ścianie. Nierealne? A jednak! Już teraz możesz spełnić swoje najśmielsze marzenia o tym, by twoja prywatna fotografia przybrała postać wybitnego obrazu!

Grafika-obraz Ornante Assemblage już dziś na twojej ścianie!

XXI wiek daje spore pole manewru w kwestii domowych dekoracji. Jesteśmy tu po to, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Pragniesz, by twoja prywatna fotografia zdobiła ścianę twojego mieszkania w formie obrazu? Załatwione! Potrafimy przerobić dowolne zdjęcie za pomocą graficznych efektów malarskich, dzięki czemu uzyskujemy efekt grafiki-obrazu. Tego typu grafika-obraz, wykonana w formie fresku, cieszy oczy domowników i gości szlachetnym wyglądem. Co istotne, klienci mogą zdecydować się na grafikę-obraz w sporych rozmiarach, nawet takich zakrywających całą ścianę, jak również na projekt w mniejszym formacie, pełniący niejako funkcję obrazu. Przygotowane w ten sposób obrazy Ornante Assemblage mogą zostać umieszczone w ramach lub być uzupełnione sztukaterią, dzięki czemu zyskają wprost fenomenalny wygląd. Dzięki unikatowemu sposobowi produkcji, czyli ręcznie zacieranej fakturze tynku, grafika- obraz Ornante Assemblage w wyśmienity sposób oddaje charakter malarstwa. Nie przypomina ona typowej reprodukcji, a sama w sobie jest oryginalnym rękodziełem, które naśladuje fresk/obraz dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Jak dobrać grafikę-obraz Ornante Assemblage do swojego wnętrza?

Obrazy od wieków pełnią we wnętrzach funkcję dekoracyjną – dzięki nim puste ściany stają się genialnym arcydziełem. Warto jednak – przed powieszeniem obrazu - pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Wzór i wielkość obrazu muszą pasować nie tylko do ściany, ale i do wcześniej zaaranżowanego wnętrza. Jeśli twoje wnętrze nie jest jeszcze gotowe, śmiało możesz dopasować je do fresku Ornante Assemblage, który pragniesz w nim umieścić. Zastanów się, czy wolisz ozdobić pokój jednym obrazem, czy może całą ich galerią. Ile miejsca na ścianie jesteś w stanie przeznaczyć na umiejscowienie swojej grafiki-obrazu? W przypadku niewielkiego pomieszczenia postaw raczej na fresk naścienny, niźli na wielki obraz w ramie – taki fresk nie odstaje od ściany, oszczędzając tym samym cenne miejsce, przez co przestrzeń w pokoju nie staje się optycznie pomniejszona. Marzy Ci się grafika-obraz Ornante Assemblage w małym formacie? Uwaga: nie będzie wyglądała dobrze na samotnej, gołej ścianie. Pomyśl o wykonaniu galerii składającej się z kilku zdjęć-obrazów zawieszonych obok siebie – uzyskasz świetny i stylowy efekt. Pamiętaj też, że im mniejszą powierzchnię ma twoje wnętrze, tym drobniejsze elementy powinny ozdobić twą domową galerię. Grafika-fresk w formie portretu z wielką twarzą? Uważaj, by nie przytłoczyć nią małego wnętrza. Grunt to smak i wyczucie!

Szerokość grafiki-obrazu contra efekt

Nie ma rzeczy niewykonalnych, a na pewno nie należy do nich możliwość optycznej zmiany proporcji pomieszczenia. Jak to zrobić? Ciasne pokoje wydadzą się szersze dzięki zawieszeniu podłużnych płócien lub obrazów o horyzontalnie ułożonym wzorze – mogą być to na przykład pejzaże z silną linią horyzontu. Podobne zawieszenie grafiki-obrazu wpłynie niestety również na optyczne odjęcie pokojowi wysokości. By zniwelować ten niekorzystny efekt, nie należy przesadzać ze zbytnią szerokością dekoracji. Do ciasnych pokojów najlepiej nadadzą się grafiki-obrazy pionowe, które sprawią, że wnętrze zostanie wysmuklone. Barwy grafik-obrazów kontrastują z kolorem mebli i ściany? Doskonale, efekt WOW będzie jeszcze silniejszy! Nie jesteś pewien, jakiej wielkości fotografię z efektem obrazu dopasować do swojego wnętrza? Sprawdź to za pomocą arkuszu papieru! Przygotuj kartkę w proporcjach planowanego obrazu, a następnie przyłóż ją do ściany i zweryfikuj, czy dobrze się prezentuje. Jeśli to nie pomoże, wydrukuj fotografię, którą chcesz zawiesić - to pozwoli ci sprawdzić, czy grafika-obraz Ornante Assemblage będzie harmonijnie współgrała z twoim pokojem.

Jak najlepiej powiesić grafikę-obraz Ornante Assemblage?

Ważne, by grafika-obraz, na którą się zdecydujesz, dobrze komponowała się zaaranżowanym wnętrzem. Ułożenie mebli jest tutaj niezwykle istotne – najlepiej pokusić się o to, by grafika-obraz lub fresk Ornante Assemblage powieszony nad kanapą, komodą lub łóżkiem, swoim środkiem wisiał nad środkiem mebla. Symetria jest w tym wypadku bardzo wskazana. Marzy ci się galera obrazów? Najlepiej, jeśli umieścisz ją ok. 2/3 szerokości mebla, nad którym zamierzasz ją powiesić. Ponoć reguły są po to, żeby je łamać – w galeriach i muzeach obrazy powinny znajdować się mniej więcej na poziomie wzroku, a więc ok. 1,5 m nad poziomem podłogi, jednak niekoniecznie musisz korzystać z tej zasady także w swoim mieszkaniu. Najlepiej, by fotografie w formie obrazów zawisły w twoim lokum na średniej wysokości wzrostu jego mieszkańców. Ważne: nie zaleca się umieszczania obrazów niżej niż 30 centymetrów od mebla, nad którym wieszamy obraz! Planujesz ozdobić fotografią-obrazem pokój, w którym głównie wypoczywasz? Weź pod uwagę, że w tym wypadku obraz będziesz podziwiał najczęściej na siedząco, dlatego zastanów się nad jego stosownym obniżeniem. Podobnie w przypadku niskich wnętrz – by fotografia w formie obrazu nie wisiała zbyt blisko sufitu, zawieś ją niżej.

Jaką grafikę-obraz Ornante Assemblage wybrać?

Popularność zyskują tak zwane obrazy kaskadowe, przedstawiające jedno zdjęcie widniejące w kilku ramach. Obrazy kaskadowe to projekty, których założeniem jest wiszenie zaledwie kilka centymetrów od siebie. Pamiętaj, by zachować ok. 2 cm odstępu między ramami, a efekt będzie powalający! Jeśli chcesz umieścić grafikę w formie obrazu nad schodami, zdecydowanie najlepsza będzie tutaj galeria obrazów rozwieszona wzdłuż całych schodów. Taka kompozycja doda twojej przestrzeni niesamowitego uroku. Pamiętaj, że grafika w formie obrazu wykonana na podstawie twojej ulubionej fotografii może przedstawiać wszystko, co tylko sobie zamarzysz. Chcesz, by twoje wnętrza ozdobiły zdjęcia twoich bliskich? Nic prostszego, pamiętaj jednak, że równie dobrze mogą być to także niesamowite pejzaże lub fotografie abstrakcyjnych kolaży. Wszystko zależy od ciebie!

Już teraz możesz zamówić u nas swoją własną grafikę-obraz Ornante Assemblage! Przyjmujemy także prośby o wizualizacje i wykadrowanie. Pamiętaj, że przerobienie dowolnej fotografii na grafikę z efektem malarskim w trzech wariantach i jej wykadrowanie jest u nas bezpłatne. Zapraszamy!