Od 4 do 7 października mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warszawskich targach designu. Warsaw Home to jedne z najbardziej prestiżowych tego typu imprez w Polsce, która nie musi stawać na palcach, żeby dorównać targom w Mediolanie czy Paryżu. Eksponowaliśmy nasz fresk na stoisku Ammadora & Heban wraz z partnerami. Bez cienia wątpliwości tworzyliśmy najbardziej luksusowy i energetyczny stand na targach. Przepiękne wnętrze stworzone przez najlepszych designerów - duet Todorow&Weremczuk wyróżniało się oryginalnością, klasą i elegancją. 

Fresk Ornante przyciągał wzrok z daleka - malarski dynamizm połączony z nowoczesną kobiecością nie pozwalał przechodzić obok niego obojętnie.

Charyzmatyczna Omenaa Mensah, założycielka marki Ammadora, jako pierwsza dama, specjalnie zaaranżowana dżungla oraz piękne meble (Ammadora&Heban) tworzyły hipnotyzujący efekt. Odwiedzili nas między innymi Oliwier Janiak, Natalia Siwiec, Maciej Zień. Grafika fresku projektu Todorow&Weremczuk wzbudzała zainteresowanie, a uczestnicy Warsaw Home nie mogli się nadziwić jak wyjątkowy i innowacyjny jest nasz produkt. 

Niezaprzeczalnym trendem tegorocznych targów były nasycone kolory, które zastąpiły dominującą dotąd szarość. Fresk Ornante w barwach głębokiego granatu idealnie wpasowywał się w tegoroczną modę. W blasku fleszy i w kręgu zainteresowania była także miękka kanapa w kolorze szampana oraz onieśmielająco piękny żyrandol, który przyciągał jak talizman do naszej ekspozycji. 

Energetyzująca muzyka, gościnność wobec odwiedzających, bąbelki włoskiego prosecco oraz bezkonkurencyjny styl - to klucz do sukcesu, który przesądził o furorze, jaką zrobiły freski Ornante oraz produkty naszych partnerów na przechodzących już do historii targach Warsaw Home 2018.

Dziękujemy że byliście z nami i do zobaczenia za rok na Warsaw Home