Współpraca Sekret Drzwi i Ornante

Kiedy zaczynamy myśleć o wnętrzu, czy to dla Nas samych czy dla Naszych klientów, jednym z pierwszych etapów pracy powinno być dokładne przemyślenie funkcjonalności pomieszczeń. Kluczowym elementem jest odpowiednie rozłożenie drzwi, tak aby komunikacja odbywała się swobodnie. Poza funkcjonalnością drzwi ważnym aspektem jest ich estetyka oraz to w jaki sposób wpisują się w całość założenia projektowego. A gdyby skrzydło wraz z ościeżnicą stało się całością jednej ściany?
Kwestia zagospodarowania drzwi względem ściany tak, by nie psuły założeń projektowych i wpisywały się w koncepcję wnętrza czasami może nastręczać trudności. Z pomocą przychodzi rozwiązanie jakie proponuje firma ZEROMUR DOOR w postaci ukrytych drzwi, zlicowanych ze ścianą, które pozwalają na stworzenie powierzchni zdatnej w całości do pokrycia freskiem. Aby nadać takiej ścianie z drzwiami niepowtarzalnego charakteru wystarczy wybrać jeden z Naszych wzorów, które znajdziecie w zakładce „Kolekcje”. Na zdjęciach nasza propozycja z wzorem …., która została zaprezentowana na targach poznańskich w ramach współpracy dwóch marek.
Już wkrótce tego typu propozycja pojawi się także w showroomie jednego z naszych dystrybutorów PIU DESIGN na ul. Litewskiej w Warszawie. Tym razem ściana z bezframugowymi drzwiami będzie stanowiła idealne tło dla przepięknego fortepianu.

Spójrzcie tylko na wizualizacje tego projektu – nie możemy się doczekać tej realizacji