Współpraca z Kler oraz niezwykły apartament w Olsztynie

Jednym z najprzyjemniejszych momentów w naszej pracy jest ten, kiedy możemy podziwiać efekt końcowy. Rozpoczynając współpracę z marką Kler mieliśmy przyjemność dołożyć swoją „cegiełkę” do nowego, wyjątkowego miejsca na mapie Olsztyna - apartamentu pokazowego, który mieści się przy ul. Leonharda 5/2. Od maja każdy może zobaczyć jak freski Ornante zostały wkomponowane w ekskluzywne wnętrza w całości zaaranżowane przez meble i akcenty marki Kler. Sufit w sypialni zdobi wzór Caracas z kolekcji Ornante Cosmopolita w wykończeniu GRANO MIRAGE – gruboziarnistym tynku zatartym w charakterystyczne krzyże. Dopełnieniem salonu stał się wzór Valetta – autorski wzór dedykowany wyłącznie dla sieci salonów Kler. Fresk w salonie został przygotowany w oparciu o drobnoziarnistą fakturę tynku FINO i rodzaj zatarcia przypominający delikatne łuki – ARCUS. Dodatkowo w celu uszlachetnienia efektu końcowego został wykorzystany wariant ANTIQUE, który polega na przetarciu wierzchniej warstwy fresku, by uzyskać subtelny efekt postarzenia.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia, które zrobiliśmy, będąc z niespodziewaną wizytą w Olsztynie. Oczywiście żadne z nich nie jest w stanie oddać atmosfery luksusu i przepychu, którą daje się odczuć, będąc na miejscu.

wzór Valetta w wykończeniu z drobnoziarnistą fakturą tynku FINO ARCUS

wzór Caracas w wykończeniu z gruboziarnstą fakturą tynku GRANO MIRAGE

Po lewej – zbliżenie na wariant ANTIQUE – przetarcie wierzchniej warstwy tynku dające efekt delikatnego postarzenia.

W apartamencie został wykorzystany produkt Ornante Atrium, dedykowany do dekoracji ścian i sufitów w pomieszczeniach nie narażonych na oddziaływanie wilgoci. Atrium to okładzina ścienna tworzona z dbałością o środowisko, jest całkowicie bezpieczna dla użytkowników pomieszczeń, w których jest zamontowana bez negatywnego wpływu na zdrowie. Nie powoduje alergii, jest niemal bezwonna, paroprzepuszczalna, a przy tym zachowuje wysoką trwałość kolorów. Ręczny charakter produkcji pozwala na urzeczywistnienie każdego skrycie chowanego pomysłu, a unikatowa strukturalna faktura tynku daje poczucie, że mamy na ścianie coś oryginalnego i stworzonego specjalnie dla nas.

Serdecznie zachęcamy Was do odwiedzenia apartamentu pokazowego marki Kler w Olsztynie, jak i pozostałych salonów Kler w całej Polsce. Już niedługo nasze kolejne ekspozycje pojawią się w Gorzowie Wielkopolskim, Lubinie, Rybniku i Gdańsku!